Armen Arutunjan, komposition 'Fremtidens maskine', akryl på lærred
Vurdering:
10.000
Armen Arutunjan f.1989. Komposition 'Fremtidens maskine', akryl på l�rred, ramme med forgyldte glasstumper, signeret og dateret 2015-23. H.120 x 100 cm (142 x 123 cm)
10-07-2050 14:37:00