Armen Arutunjan, komposition 'Modern shape', akryl på lærred

Varenummer: 6350245
Vurdering: DKK 4.000

Armen Arutunjan f.1989. Komposition 'Modern shape', akryl på lærred, signeret og dateret 2015. H.60 x 80 cm (78 x 98 cm)
Auktionen afsluttes:  01-07-2023 17:10:47