Stilfulde møbler

Armen Arutunjan, komposition 'My glowing tulip', collage / mixed media på lærred

Varenummer: 6349826
Vurdering: DKK 6.000

Armen Arutunjan f.1989. Komposition 'My glowing tulip', collage / mixed media på lærred med perler, glasøjne m.m. skulpturel forgyldt ramme indgår som en del af værket, signeret. H.80 x 100 cm (100 x 120 cm)
Auktionen afsluttes:  27-05-2023 14:22:55
Showroom:   DK, Næstved, Gl. Holstedvej