Armen Arutunjan, komposition 'My glowing tulip', collage / mixed media på lærred
Vurdering:
6.000
Armen Arutunjan f.1989. Komposition 'My glowing tulip', collage / mixed media på lærred med perler, glasøjne m.m. skulpturel forgyldt ramme indgår som en del af værket, signeret. H.80 x 100 cm (100 x 120 cm)
04-07-2023 13:10:16