Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Smykker
Armbånd
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Armring med ciselering, 14 kt. guld
:
6238123
Hammerslagspris
:
2.800
Vurdering
:
Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6308171
Armring udført i 14 kt. guld prydet med ciselering. Monteret med indstikslås med sikkerhedskrog. Bredde: 6 mm. Vægt: 10.3 gram. Fremstår med brugsspor i form af enkelte ridser samt mindre bule på inderside.
21-11-2022 19:47:13
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
851549
19-11-2022
21:50:46
2800
Til toppen