Armring med ciselering, 14 kt. guld

Varenummer: 6238123

Næste bud: DKK 2.800
Vurdering: DKK 4.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Armring udført i 14 kt. guld prydet med ciselering. Monteret med indstikslås med sikkerhedskrog. Bredde: 6 mm. Vægt: 10.3 gram. Fremstår med brugsspor i form af enkelte ridser samt mindre bule på inderside.

Auktionen afsluttes:  13-08-2022 20:46:07
Showroom:   Aarhus, DK