Armstol i eg 1930/40erne

Varenummer: 6213313
Vurdering: DKK < 1.000

Armstol i eg 1930/40erne med løse hynder betrukket med opskåret mekka. SH. 40 cm. Fremstår med løs samling ved armlæn. Ridser og skrammer. Blegning af betræk.
Auktionen afsluttes:  24-09-2022 16:36:18