Arne A. Hansen. Interiør med pige, olie på lærred, cd

Varenummer: 5197566
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Arne A. Hansen (1921-2009). Interiør med rygvendt lille pige. Olie på lærred. Sign. Arne A. Hansen, dat. 62. 70x60 cm(85x72 cm). Enkelte krakeleringer og mini. afskalning.

Auktionen afsluttes:  22-12-2018 16:45:29
Showroom:  DK, Kolding, Trianglen

68588 22-12-2018 08:24:43 DKK 350
29821 21-12-2018 20:19:29 DKK 300