Arne A. Hansen. Seks kompositioner, olie på lærred cd (6)

Varenummer: 6291503
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Arne A. Hansen (1922-2009). Interiør. Olie på lærred. Sign. Arne A. Hansen. 70 x 60 cm. U.R. (6)
Auktionen afsluttes:  30-10-2022 19:45:00
Showroom:   DK, Kolding, Platinvej

612468 30-10-2022 10:31:48 DKK 300