Arne Hansen. Interiør (cd)

Varenummer: 5851766
Hammerslagspris: DKK 2.400
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Arne L. Hansen (1921-2009). Stueinteriør, olie på lærred. Sign. og dat. AH 51. 65 x 55 (67 x 57)

Auktionen afsluttes:  25-11-2020 20:00:00