Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Stole
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Arne Jacobsen, et par Munkegaard / Myggen barstole (2)
:
6383188
Hammerslagspris
:
Vurdering
:
3.000
Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6386560
Arne Jacobsen (1901-1971). Et par Munkegaard / Myggen barstole med formspændt skal af egetræsfinér, ben af sortlakeret stålrør. SH 77 cm. Fremstillede hos hos Howe, Middelfart. Alm. lette / få brugsspor.
27-05-2023 15:17:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1110739
22-05-2023
15:50:56
2000
Til toppen