Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Kontormøbler
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Arne Jacobsen for Fritz Hansen. 'Oxford' kontorstol / konferencestol
:
6261866
Hammerslagspris
:
Vurdering
:
5.000
Arne Jacobsen for Fritz Hansen. 'Oxford' kontorstol / konferencestol betrukket cognacfarvet anilin læder, fempas fod samt stamme af aluminium, drejefunktion. Fremstillet hos Fritz Hansen, år 1990, mærket herfra. H. 87, Sh. 44 cm. Fremstår med kraftige brugsspor, ridser, porøst skum og defekt læder med brud.
24-09-2022 09:27:33
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2118452
23-09-2022
16:21:30
2000
Til toppen