Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Stole
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Arne Jacobsen, Munkegaardsstole, lys cognacfarvet læder (6)
:
6137398
Moms vare
Hammerslagspris
:
15.000
Vurdering
:
24.000
Arne Jacobsen. Munkegaards stole, model 3105 'Myggen' af formspændt finér originalt betrukket med lys cognacfarvet Savanna læder fra Sørensen læder, monteret på ben af forkromet stål. Fremstillet hos Howe, Fremstår uden brugsspor, dog uden original emballage. (6)
21-10-2022 20:12:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
808956
21-10-2022
19:44:02
15000
Til toppen