Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Stole
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Arne Jacobsen. Spisestol, Model 3107 - 'Syveren' af teak
:
6245142
Hammerslagspris
:
Vurdering
:
< 1.000
Arne Jacobsen. Spisestol med skal af formspændt finéret teak, ben af forkromet stålrør. Formgivet i 1955. Udført hos Fritz Hansen i 1960'erne, model 3108 - 'Syveren'. gammel model med brugsspor, rust på ben.
07-08-2022 19:29:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2128007
07-08-2022
19:13:41
1545642
07-08-2022
17:47:39
500
2128007
07-08-2022
15:44:16
450
1545642
07-08-2022
15:34:21
400
1357236
07-08-2022
15:14:48
350
101673
06-08-2022
20:25:47
300
Til toppen