Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Stole
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Arne Jacobsen. Syveren. Seks spisestole, orange (6)
:
6241718
Hammerslagspris
:
4.800
Vurdering
:
6.000
Arne Jacobsen. 'Syveren'. Seks spisestole af orangelakeret, formspændt krydsfinér, stel af forkromet stålrør. Formgivet 1955. Fremstillet hos Fritz Hansen, model 3107. SH. 42 cm. Fremstår med brugsslitage, ridser, en stol med manglende dæksel, alle med lettere defekt ryg, finerafslag. (6)
27-08-2022 20:10:40
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1911759
22-08-2022
21:59:32
4800
Til toppen