Arne Johansen oljemålning

Varenummer: 5849070
Auktionen afsluttes
23-11-2020 10:12:00
Vurdering
SEK 2.000

ARNE JOHANSEN (1900-tal): Landskap, signerad A Johansen, olja på duk, ca 98x137 cm

Showroom:  SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm Ö