Arne L. Hansen. Litografi, kl. 14 (cd)

Varenummer: 6300754
Vurdering: DKK < 1.000

Arne L. Hansen (1921-2009) Komposition, litografi Ed. 87 / 100, "Kl 14" Sign. "Arne L. Hansen, 71" H. 38 x 47 cm. (55 x 62) (cd) Fremstår med flænge i glas.
Auktionen afsluttes:  31-01-2023 19:13:59
Showroom:   DK, Aalborg, Nibevej