Arnold William Pedersen. 'Forår, Fårup-sø' (cd)

Varenummer: 6201403
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Arnold William Pedersen (1912-1986). 'Forår, Fårup-sø', olie på lærred. Betitlet samt sign. Arnold W. 52 x 62 cm. U.R

Auktionen afsluttes:  25-06-2022 13:43:08
Showroom:   Aarhus, DK