Art deco væg/loftslampe af matteret glas fra 50/60'erne
Vurdering:
Art deco Væg/loftslampe af matteret glas fra 50/60'erne Ø 25 cm. fremstår med brugsspor, enkelte ridser og mærker.
25-04-2024 19:59:25