Art deco væg/loftslampe af matteret glas fra 50/60'erne

Varenummer: 6352555
Hammerslagspris: DKK 1.200
Vurdering: DKK 2.000

Art deco Væg/loftslampe af matteret glas fra 50/60'erne Ø 25 cm. Fremstår med brugsspor, enkelte ridser og mærker.
Auktionen afsluttes:  10-12-2023 19:34:00

2324767 10-12-2023 18:12:58 DKK 1200