Arvid Arp-Hansen. Komposition (cd)

Varenummer: 6240374
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Arvid Arp-Hansen (1920-1995). Komposition, olie på lærred monteret på plade. Signeret A. Arp Hansen. Mål: 20,5 x 54 (30x63) cm.

Auktionen afsluttes:  07-08-2022 18:46:00
Showroom:   Vejle, DK

1211485 03-08-2022 09:50:23 DKK 300