Kategori  Vurdering

Asger Jorn, abstrakt komposition, litografisk tryk (cd) (4)

Varenummer: 5322896
Hammerslagspris: DKK 1.700
Vurdering: DKK 3.000
Asger Jorn (1914-1973). Abstrakt komposition, fire litografiske tryk, usign. mål ca. 45.5 x 61 cm

Auktionen afsluttes:  07-08-2019 17:57:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej