Asger Jorn cd. Litografi, 'Helhesten' Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5539377

Varenummer: 5528099
Hammerslagspris: DKK 1.100
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Asger Jorn (1914-1973). Litografi fra tidsskriftet Helhesten, komposition, sign. i trykket, 25 x 17 cm. Nr. 69 i Van der Loo. Indrammet bag passepartout og glas.

Auktionen afsluttes:  15-12-2019 20:55:00
Showroom:  DK, Hørsholm, Hammervej 1