Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Grafik og fotografi
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Asger Jorn. Komposition. cd
:
6267262
Hammerslagspris
:
5.200
Vurdering
:
8.000
Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6280703
Asger Jorn (1914-1973). Komposition. Litografi nr. 13/80. Sign. og dat. Jorn 63. 62 x 43 cm (82 x 61 cm). Fremstår med mindre riv samt buk på kanter.
Litteratur: Afbilledet i Galerie van de Loo, München værkfortegnelse over Asger Jorns tryk, side 267 no. 242.
01-10-2022 12:42:40
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
756345
27-09-2022
22:04:55
5200
78658
26-09-2022
14:15:12
5000
Til toppen