Peder Riber 1863-1936. interiør med 2 drenge ved et bord

Varenummer: 5706767
Hammerslagspris: DKK 900
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Peder Riber 1863-1936. interiør med 2 drenge ved et bord, olie på lærred, sign. Riber-1917, 80,5x64 cm. (102x86 cm). Fremstår med krakeleringer.

Auktionen afsluttes:  08-07-2020 15:53:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej