Kategori  Vurdering

Asta Nielsen. Parti fra dyrehaven (cd)

Varenummer: 5055560
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000
Asta Nielsen (1881-1972). Parti fra Dyrehaven, olie på lærred, sign. og dat. Asta Nielsen Fritsch - 32. Indrammet i Kleis-ramme. 27,5 x 39,5 (39,5 x 51,5) cm.

Auktionen afsluttes:  24-07-2018 19:07:00

1743605 24-07-2018 19:02:24 DKK 350
202103 22-07-2018 11:47:55 DKK 300