August Dencker. Skovbryn med hus. (cd)

Varenummer: 6246985

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

August Dencker (1882-1963). Skovbryn med hus. Olie på lærred. Sign. Aug. Dencker 1954. 67 x 97 cm. (80 x 110).

Auktionen afsluttes:  15-08-2022 10:14:18
Showroom:   Vejle, DK