August Dencker. Skovbryn med hus. (cd)

Varenummer: 6246985
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

August Dencker (1882-1963). Skovbryn med hus. Olie på lærred. Sign. Aug. Dencker 1954. 67 x 97 cm. (80 x 110).
Auktionen afsluttes:  02-09-2022 11:37:00

113257 31-08-2022 23:48:52 DKK 300