August Fischer. Markparti

Varenummer: 5771977
Hammerslagspris: DKK 1.700
Vurdering: DKK 2.400
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

August Fischer (1854-1921), Markparti, olie på lærred. Sign. Aug. Fischer. 17 x 13,5 cm (33,5 x 30,5).

Auktionen afsluttes:  20-09-2020 19:04:00
Showroom:  DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej