Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
August Jerndorff. Skovparti
:
6144165
Hammerslagspris
:
300
Vurdering
:
< 1.000
August Andreas Jerndorff (1846-1906). Skovparti, olie på plade, usign., betegnet med kunstnermærkat på bagside. 23 x 32,5 (34 x 43) cm. Maleriet fremstår med aldersrelaterede krakeleringer samt mindre kantafslag på plade.
16-01-2022 19:40:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2054851
10-01-2022
19:48:11
300
Til toppen