Ubekendt kunstner, 18/1900-tallet. Skovparti med maler bag sit stafeli

Varenummer: 5277731
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK 2.000

Ubekendt kunstner, 18/1900-tallet. Skovparti med maler bag sit stafeli. Olie på lærred. Usign. 84 x 116 cm (98 x 124 cm).

Auktionen afsluttes:  26-03-2019 19:42:00
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej

3607 26-03-2019 19:39:06 DKK 350
1327758 21-03-2019 20:31:19 DKK 300