Axel Bentzen. Portræt af mand, olie på lærred (cd)

Varenummer: 6093185
Hammerslagspris: DKK 1.700
Vurdering: DKK 1.000

Axel Bentzen (1893-1952). Portræt af mand, olie på lærred. Signeret AB. 46x42 cm (59x55 cm). Fremstår med stedvise krakeleringer.
Auktionen afsluttes:  11-10-2021 20:23:00