Axel Birkhammer. Hedelandskab

Varenummer: 6222070
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Axel Birkhammer Jensen (1874-1936). Hedelandskab. Olie på lærred. Sign. A. Birkhammer. 45 x 69 cm (62 x 85 cm). Fremstår med ridse.

Auktionen afsluttes:  24-06-2022 20:26:45
Showroom:   Roskilde, DK

1811 20-06-2022 02:16:12 DKK 300