Axel Hansen. Parti med får. Olie på lærred.

Varenummer: 6320504
Vurdering: DKK < 1.000

Axel Hansen (1896-1936). Parti med får. Olie på lærred opklæbet på plade. Sign.: 'A H41'. 34 x 26 (45 x 37) cm.
Auktionen afsluttes:  20-01-2023 18:14:00
Showroom:   DK, Aalborg, Nibevej