Axel Hansen. Parti med køer og røgter

Varenummer: 6237730
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Axel Hansen (1896-1936). Parti med køer og røgter. Olie på lærred. Sign.: 'Axel Hansen'. 31 x 41 (44 x 54) cm.

Auktionen afsluttes:  07-08-2022 15:10:20
Showroom:   Herlev, DK