Aksel Jørgensen. 'Lukketid'. cd

Varenummer: 6147269
Hammerslagspris: DKK 2.200
Vurdering: DKK 1.000

Aksel Jørgensen (1883-1957 ). 'Lukketid'. Olie på plade. Usign. 23,5 x 26,5 ( 31 x 34) cm. Fremstår med krakeleringer.
Auktionen afsluttes:  06-02-2022 19:11:00