På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Axel Jørgensen. Parti med lyngbakker
Vurdering:
< 1.000
Parti med lyngbakker Olie på lærred. Sign. Jørgensen . 80 x 126 cm Mindre hul i lærred.
28-12-2021 18:45:47