Axel Jørgensen. Parti med lyngbakker

Varenummer: 6111897
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Parti med lyngbakker Olie på lærred. Sign. Jørgensen . 80 x 126 cm Mindre hul i lærred.

Auktionen afsluttes:  28-12-2021 18:45:47
Showroom:   Nivå, DK