Axel Johansen. Interiør med ung kvinde stående ved vinduet

Varenummer: 6320072
Hammerslagspris: DKK 3.600
Vurdering: DKK 6.000

Axel Johansen (1872-1938). Interiør med ung kvinde stående ved vinduet. Olie på lærred. Sign. Axel Johansen 1917. 47 x 43 cm. (62 x 58).
Auktionen afsluttes:  31-01-2023 14:41:30

45439 30-01-2023 16:40:47 DKK 3600