Axel Møller cd. Olie på lærred

Varenummer: 4982647
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Axel Møller, 1909-1994. Havneparti. Sign. Axel Møller samt dateret 27. Olie på lærred. 40 x 32 (48 x 40) cm.

Auktionen afsluttes:  09-05-2018 19:56:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej

316026 09-05-2018 19:53:38 DKK 300