Kategori  Vurdering

Axel Møller. Seks malerier, motiver fra København (6)

Varenummer: 5043926
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.500
Axel Møller (1862-1943). Seks malerier med motiver fra København, olie på lærred, signeret og dateret. 30 x 40 cm (40 x 50 cm) og 40 x 30 cm (50 x 40 cm). (6)

Auktionen afsluttes:  17-07-2018 20:25:00
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej

128966 16-07-2018 12:05:58 DKK 300