Axel P. Jensen. 'Landskabsparti' cd

Varenummer: 5680650
Hammerslagspris: DKK 600
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Axel P. Jensen (1885-1975). 'Landskabsparti'. Olie på lærred. sign. Axel P. 56 x 92 cm. ( 82 x 109 cm.) Fremstår med mindre hul i lærred.

Auktionen afsluttes:  04-06-2020 14:04:46