Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Moderne billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Axel Smith, olie på lærred (cd)
:
3098851
Hammerslagspris
:
350
Vurdering
:
< 1.000
Komposition med maler og staffeli, af Axel Smith(1891-1970), olie på lærred, signeret i venstre hjørne, 64,5 x 78,5 cm. Maleriet fremstår med mindre krakelinger og sidder løs i rammen.
14-10-2013 13:29:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1188897
14-10-2013
13:14:32
350
691973
14-10-2013
03:03:15
325
1188897
14-10-2013
13:13:40
325
691973
14-10-2013
03:03:15
300
Til toppen