Kategori  Vurdering
Auktionen afsluttes
08-05-2019 20:32:00
Vurdering
SEK 10.000

Axel Thorsen Schovelin oljemålning

Varenummer: 5321590
AXEL THORSEN SCHOVELIN (1827-1893): Läckö Slott, signerad A T Schovelin, olja på duk, ca 28x37 cm

Showroom:  SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan