B&O stereobænk, samt TV bord (2)

Varenummer: 6226691
Hammerslagspris: DKK 400
Vurdering: DKK 1.800
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

B&O stereobænk, Jacob Jensen-design, samt anden producent: et TV bord. Palisanderfinér og metalben. Lave bænk/bord med ledløshed i ben / rep. ved samling. Stedvise brugs- og aldersspor; herunder ridser. H. 61. 105 x 40 & H. 26. 35 x 115 cm. (2) Vær opmærksom på, at der kan være forskellige regler for handel og indførelse af palisander-træ til andre lande. Ved udførsel fra Danmark, bedes man rette henvendelse til myndighederne i det land, hvor varen skal indføres. For yderligere information henvises til Miljøstyrelsens CITES-sektion Be aware that there may be different rules for trading and importing rosewood to other countries. When exporting from Denmark, please contact the authorities in the country where the product is to be imported. For further information, please refer to the CITES Section at the Danish Environmental Protection Agency. (nøgle)

Auktionen afsluttes:  25-06-2022 13:29:33
Showroom:   Odense, DK