Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Elektronik
Hifi, stereoanlæg
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Bang & Olufsen. Beomaster 1000 og beovox 500 (3)
:
6223964
Hammerslagspris
:
300
Vurdering
:
< 1.000
Bang & Olufsen. Beomaster 1000, samt to Beovox 500, begge ,i fineret med palisander. 1960/70'erne.
Fremstår med aldersrelaterede brugsspor, samt pletter m.m.
Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3)
11-09-2022 17:23:21
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2142610
11-09-2022
17:11:08
300
Til toppen