Bang & Olufsen. Beomaster 1000 og beovox 500 (3)

Varenummer: 6223964
Auktionen er ikke begyndt
Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Bang & Olufsen. Beomaster 1000, samt to Beovox 500, begge ,i fineret med palisander. 1960/70'erne.
Fremstår med aldersrelaterede brugsspor, samt pletter m.m.
Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3)

Auktionen afsluttes:  22-08-2022 16:42:02
Showroom:   Nivå, DK