Bang & Olufsen. Beosound 4 med to højtalere (5)

Varenummer: 6246590
Hammerslagspris: DKK 1.100
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Bang & Olufsen. Beosound 4 med to højtalere, pose med skruer og beslag, en fjernbetjening. Fremstår med brugsspor og ridser. Ej testet. Lauritz.com indestår ikke for funktionalitet. (5)

Auktionen afsluttes:  07-08-2022 19:24:00
Showroom:   Herlev, DK