Barbord / køkkenbord af massiv udskåret træsort fra Bali

Varenummer: 6184585
Hammerslagspris: DKK 1.000
Vurdering: DKK 3.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Barbord / køkkenbord af massiv udskåret træsort fra Bali samt løs glasplade i organisk form. H. 82 B. ca. 106 cm. Fremstår med enkelte ridser på plade.

Auktionen afsluttes:  24-06-2022 18:22:11
Showroom:   Aarhus, DK

385286 24-06-2022 16:40:48 DKK 1000