Bartolo. Italiensk brillantarmlænke af 18 kt. roséguld prydet med 11 rørfattede brillantslebne diamanter, i alt ca. 1.66 ct. Farve: Top Wesselton (G). Klarhed: SI., monteret med carabinlås Lille oval charm stemplet 750 med italienske Milano gold Hallmarks for Bartolo. Vægt ca. 4,8 g. Rørfatning Ø 0,55 cm. L. 17,5 cm. Minimale brugsspor.
Varen afsluttes:
22-06-2023 16:57:41