Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Ure
Herreure
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Baume & Mercier 'Riviera Triple Date Moonphase'. Herreur i 18 kt. guld med lys skive, 2000'erne
:
6287706
Hammerslagspris
:
7.000
Vurdering
:
10.000
Herrearmbåndsur fra Baume & Mercier, model Riviera Triple Date Moonphase, ref.nr.: 8721.000, i urkasse af 18 kt. guld, lys skive med punktindeks, ugedag-, dato- og månedsangivelse samt månefase, riflet optrækskrone med logo, safirglas, monteret med nyere læderrem med forgyldt Baume & Mercier spænde, quartz urværk. Ø. 34 mm. Medfølges af boks og kasse. Fremstår med brugsspor. Uret gik på vurderingstidspunktet. Lauritz.com indestår ikke for funktionalitet og kender ikke servicehistorikken på uret.
25-06-2023 07:54:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
274084
25-06-2023
07:46:22
7000
Til toppen