Behnaz Larsen, cd. 'Borrowing his feathers', 80 x 120 cm

Varenummer: 6247401
Vurdering: DKK 20.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Behnaz Larsen, f. 1970. 'Borrowing his feathers', olie på lærred. Signeret, 80 x 120 cm, (84x124).
Proveniens: Galleri V58, kvittering herfra medfølger.

Auktionen afsluttes:  27-09-2022 21:08:12
Showroom:   Kolding, DK