Belgisk plakat, 'Distillerie Jos. Theunissen', ca. 1910

Varenummer: 6318185

Original, belgisk reklameplakat, 'Véritable vieux système de la distillerie Jos. Theunissen', litografisk trykt hos Chromos Fa L. Friezer & Co, Bruxelles ca. 1910. 60 x 42 cm. Uden ramme. Monteret med metalskinner ved øvre og nedre kant. Fremstår med ganske få brugsspor.

Køb nu pris