Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Grafik og fotografi
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Belgisk plakat, 'Distillerie Jos. Theunissen', ca. 1910
:
6318185
Hammerslagspris
:
350
Vurdering
:
Original, belgisk reklameplakat, 'Véritable vieux système de la distillerie Jos. Theunissen', litografisk trykt hos Chromos Fa L. Friezer & Co, Bruxelles ca. 1910. 60 x 42 cm. Uden ramme. Monteret med metalskinner ved øvre og nedre kant. Fremstår med ganske få brugsspor.
27-04-2023 20:17:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1474941
24-04-2023
18:15:29
350
Til toppen