Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Skabe, kommoder
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Bemalet chatol, bord og serveringsvogn (4)
:
6298368
Hammerslagspris
:
400
Vurdering
:
2.400
Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6324661
Chatol i bemalet fyrretræ. Front med skriveklap bag hvilken skuffer og rum, herunder tre dybe skuffer. Overdel med to glaslåger, rigt udskåret top. H. 224 x 113 x 53 cm. Med messingbeslag/manglende greb/løse. Bemalet bakkebord ilagt fliser h. 64 x 45 x 74 cm. Bemalet bord med cabrioleben h. 63 x 89 x 52 cm. Fremstår med brugsspor og skrammer. Nøgle mangler. (4)
27-12-2022 14:33:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2276599
27-12-2022
13:53:39
400
797375
21-12-2022
08:13:41
350
518675
20-12-2022
11:41:02
300
Til toppen