Bendt Lauridsen. Komposition. cd.

Varenummer: 5981840
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK < 1.000

Bendt Lauridsen (f.1926). Komposition med dansende. Olie på lærred. Signeret. 99 cm. x 53 cm. (114 cm. x 69 cm.) NB. Tekst ændret d. 16/4-21
Auktionen afsluttes:  20-04-2021 19:02:00